Taimed sinu Ilu ja Meele heaks

Lapsest saadik olen tundnud sügavat huvi looduse ja eriti taimede vastu. Minu elus on suurt rolli mänginud vanavanemad, kes elasid terve elu metsas. Lapsena veetsin palju aega seal koos nendega. Usun, et just tänu neile olen ma alateadlikult liikunud selles suunas kus ma tänaseks hetkeks olen.

Jumaldan võtta endale aega ja hoolitseda oma juuste, naha ja meele eest. Juuksed ei ole lihtalt ilus kaunistus mida kanda, vaid on väga tugevalt seotud intuitsiooniga. Juuksed on mulle õpetanud kannatlikkust, õrnust ja pühenduumist. 

Mida rohkem ennast ise hellitan, seda rohkem tunnen endaga kontakti ja õnne seisundit. See on minu viis kuidas hoida enda häälestatust kõrgel. 

Kust kõik alguse sai

Marcella tooted on sündinud intuitiivselt ajapikku

Algselt hakkasin endale valmistama erinevaid ilutooteid juba teismeeas. Suur huvi on viinud mind ka Indoneesiasse just aroomiteraapiat õppima. Ma olen alati olnud enda toodete kõige suurem fänn ning peagi tuli teadmine, et soovin jagada neid ka teistega. Minu pere ja sõprade seas on minu tooted ringelnud juba aegade algusest.  

2021 aasta lõpus tuli mul kodus nagu välk selgest taevast ilmutus, et ma peaksin pakkuma edasi ka laiemale ringile. Otsustasin teha avaliku postituse sotsiaalmeedias, millel oli suurepärane vastukaja ja tagasiside. Sellest hetkest alates sain ma aru, et see on minu tee ja soovin täielikult pühenduda.

Külasta värskelt valminud e-poodi

Kontakt:

kontakt@marcella.ee

+372 5619 0715 EST

+61 404 591 090 AUS

kontakt@marcella.ee

+372 5619 0715  EST

+61 404 591 090  AUS

› korduma kippuvad küsimused
› korduma kippuvad küsimused
Scroll to Top
0
Sinu ostukorv
  • No products in the cart.