Korduma kippuvad küsimused

Sobib küll, juukseõli on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest. Sobib ka õhukestele juustele kuna õli maha pesemine on kerge ning ei jäta juukseid rasuseks. Sobib ka rasustele juustele, mis kiiresti pead ligi hoiadma hakkavad ja vajavad pesemist iga päev. Pikemalt juukseõli kasutades on märgatud rasu eritumise tasakaalustamist mille tagajärjel juuksed püsivad kauem puhtad. 

Sel juhul soovitame juukseõli kasutada vaid juustesse mis jäävad allpoole keratiin kinnitust. Sobib kasutamiseks pikenduste niisutamiseks ja elujõu suurendamiseks. 

Kuna toode sisaldab ka naturaalset kookosõli, mis temperatuuril 23 kraadi taheneb, võib juukseõli külmal ajal sinuni jõudes tootefotodest erineda. Soovitame pudeli asetada soojavee kaussi paariks minutiks kuni õli on taas vedel. Sobib ka kraanikausis kuuma vee all hoida. Külmemal ajal hoiusta vannitoas, kus on soe, et kasutamine oleks mugavam.

Soovitame kasutada 2 korda nädalas vahetult enne juuste pesu. Hoida peas minimaalselt 30minutit kuni kogu öö. Klientide kogemuste põhjale saame soovitada ka juukseõli peas hoida 24h või rohkem, kui nii juhtub. Kui oled kodune ning ei raatsi juukseid pesta enne järgmist kodust väljaminekut, võid julgelt hoida juukseõli peas kauem kui terve öö. 

Jah juukseõli võib määrida voodipesu. Soovitame magada öömütsiga või lisada padjale lisa rätik/ püür mis on lihtsasti pestav.

Jah. Juukseõli sisaldab 100% looduslike ja naturaalset päritolu koostisosasid. Kuna toode sisaldab naturaalseid eeterlikke õlisid võib osade inimeste jaoks lõhn mõjuda intensiivselt. Toode on inspireeritud Bali lopsakast ning õite rohkest loodusest ning põhilised lõhnad on lilled ja õied. Kui sul on raseduse ajal lõhnatundlikus, soovitame enne tulla kohapeale tootega tutvuma või sõbra käest proovida. 

Ei. Juukseõli sisaldab ainult looduslikke koostisosi, mis mingil moel juuste tooni ei muuda. 

Scroll to Top
0
Sinu ostukorv
  • No products in the cart.