,

Blue Lotus – Sinise Lootose õied

15.00 -sis. KM

Ühendu iidse Egiptuse tavadega, kus sinu igapäevane teejoomine saab hinge kosutavaks kogemuseks, mis viib sind ajatu tarkuse ja vaimse ärkamiseni. Blue Lotus tee – rituaalne taim, mis ühendab sind iidsete tsivilisatsioonide spirituaalse pärandiga ja avab ukse sügavamatele teadvuse tasanditele.

Kategooriad: ,

Astu muistse tarkuse ja naiseliku müstika radadele meie Sinise Lootose tee abil. Sinine Lootos, mida kasutasid muistse Egiptuse targad preestrinnad, on läbi aegade hinnatud oma sügavate vaimsete omaduste ja terapeutiliste toimete poolest.

Sinise Lootose tee iga tilk on justkui õrn, kuid võimas eliksiir tänapäeva jumalannadele, kes soovivad toita oma keha, meelt ja vaimu.

Käsitsi korjatud orgaanilisest farmist, viib iga sõõm meie Sinise Lootose teed sind sügavasse lõõgastunud ja rahulikku seisundisse, aidates leevendada stressi ja ärevust ning soodustades rahulikku und. Võta vastu Sinise Lootose rahustav toime, avades tee kõrgemale teadvuse tasandile, äratades intuitsiooni ja juhatades vaimsel teekonnal.

Rikas antioksüdantide ja põletikuvastaste ühendite poolest pakub Sinine Lootos holistilist lähenemist heaolule, toetades üldist tervist ja vitaalsust. Olenemata sellest, kas otsid leevendust menstruatsioonivaludele, soovid parandada oma meeleolu ja kognitiivset funktsiooni või ihkad looduslikku afrodisiaakumi, mis sütitaks kirge ja sensuaalsust, on Sinise Lootose tee püha kaaslane sisemise tasakaalu ja väestamise teel.

Kohtu muistse Sinise Lootose tee maagiaga ja avasta selle jumaliku lille muundav jõud. Lase selle õrnadel kroonlehtedel sosistada iidseid saladusi ja äratada endas peituv jumalanna. Alistu Sinise Lootose naiselikule energiale ja tõsta oma tee joomise kogemus pühale eneseavastamise ja tervenemise teekonnale.

Sinise Lootose taime omadused:

  • Lõõgastumine ja stressi leevendus: Sinine Lootos sisaldab ühendeid, mis aitavad lõõgastuda, leevendada stressi ja ärevust.
  • Une toetamine: Tuntud oma rahustava mõju  poolest, võib Sinine lootos aidata soodustada rahulikku und, luues lõõgastunud seisundit ja vähendades unetuse sümptomeid.
  • Meeleolu tõstmine: Sinisel lootosel on meeleolu parandavad omadused, mis võivad aidata tõsta meeleolu, edendada õnnetunnet ja vähendada kerge depressiooni sümptomeid.
  • Kognitiivse võimekuse tõstmine: Sinine Lootos parandab vaimset selgust, keskendumist ja kognitiivset funktsiooni, parandades mõtlemise kiirust ja selgust.
  • Spirituaalne omadus: Sinist Lootost kasutatakse meditatsioonis ja vaimsetes praktikates intuitsiooni süvendamiseks, kolmanda silma avamiseks ja ühenduse loomiseks kõrgemate teadvuse tasanditega.
  • Afrodisiaakum: Sinist lootost on ajalooliselt kasutatud afrodisiaakumina, suurendades seksuaalset naudingut ja tõstes intiimsust.

Tee valmistamine:
Keeda 1-3 õit  potis keemiseni.
Või aseta õied teekannu/ suurde tassi ning vala üle keeva veega. Lasta tõmmata kaane all 6-8 min. Kaane alla kogutud piisad vala tagasi teesse.

Ühest õiest saab 2 tassi teed.

Aroomi vanniks:
Lisa luksust vanni rituaali: lisage vannitamise ajal vanni terveid lilli. Kasutage lilli keha koorimiseks.

 

Iga pakk on 10 grammi ja sisaldab umbes 8-10 õit.
Hoida kuivas, pimedas kapis otsese päikesevalguse eest kaitstult. 

Kaal 0.02 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top
0
Sinu ostukorv
  • No products in the cart.